Yeni Gaziantep evden eve taşımacılık hizmetimiz hijyene tam dikkat ve tam eşya izolasyonudur. Güncel salgın dolayısıyla müşterilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığına azami dikkat ediyor ve gereke her önlemi alıyoruz.

Öncelikle Personellerimizin sağlık durumunu kontrol edip mesaiye öyle başlıyoruz. Personellerimiz taşınacak eve maske ve eldiven ile girip çalışıyorlar. Yeni Gaziantep evden eve taşımacılık olacak eve gidecek eşyalar önce koruyucu pat pat ambalaj ile sarılıyor ve sonra izolasyon için streç film ile sarılıyor ve hava, dış etmen teması kesiliyor.

Her yaptığımız evden eve taşımacılık hizmetimizden sonra araçlarımızın içerisi dezenfektan ile dezenfekte ediliyor.
Artık yeni bir hayata ve yeni bir iş düzenine sahibiz ve buna Coşkunlar evden eve taşımacılık olarak biz hızla adapte olduk.

 


Gaziantep Ekonomik Eşya Depolama Firması

Evinizi taşıyorsunuz ama bazı eşyalarınızı belli bir süre depoda tutmak istiyorsunuz. Taşınacaksınız ama yeni evinizi henüz tutmadınız onun için eşyalarınızı bir süreliğine eşya deposunda tutmak istiyorsunuz. Tutacağınız eşya deposu temiz, havalandırılan, hijyenik ve ekonomik bir depo olmalıdır. Böyle bir ekonomik eşya deposu arıyorsanız Gaziantep Ekonomik Eşya Deposu sayfamızı mutlaka okuyunuz!