HİZMETLERİMİZ

İçerik Detayları


HİZMETLERİMİZ


Eşyalarınızın hiçbir şekilde zarar görmeden taşınmasına sizler kadar bizde taşımacılık hizmet kapsamımızla aynı derecede önem vermekteyiz.

Coşkunlar Evden Eve Asansörlü Taşımacılık Firması olarak evden eve nakliyat sektöründe deneyim ve tecrübemizi sizlerle birlikte hep öncü firma konumunda yerimizi aldık. Bu çerçevede müşterilerimize mümkün olan en kısa sürede en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Kurumsal Gaziantep evden eve taşımacılık firması yapımız her müşterimizin talepleri doğrultusunda daha da gelişmektedir.

 

Gaziantep Evden Eve Taşımacılık

Gaziantep şehiriçi evden eve taşımacılık hizmetimiz eğitimli, Deneyimli personellerimiz ile yapılmaktadır. Sahip olduğunuz eşyalarınıza sizin kadar değer veriyoruz ve taşımacılık işlerimizde sigortalı evden eve taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

 

25. Kata Kadar Asansörlü Evden Eve Taşımacılık

1.kattan 25. kata kadar asansörlü evden eve taşımacılık hizmeti veriyoruz. Yeni model, yüksek teknoloji araçlarımız ile evden eve nakliyat sektörüne ilkleri kazandırıyoruz.

Banka ve Ofis Taşımacılığı

Kurumsal yapıda firmalar, Bankalar ve Devlet Kurumlarının en çok tercih ettiği taşımacılık firmasıyız.

Eşya Paketleme

Evden eve taşımacılık işimizde en önem verdiğimiz hususlardan biri eşyalarınızın paketlenmesidir. Eşyalarınız taşınırken, kirlenme, çizilme, vurulma ve kırılmaz gibi zararların önüne geçmede en koruyucu unsur olan paketleme ünitesi, modern ambalajlı ve montajlı olarak alanında uzman personellerimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır. Firma bünyemizde Mobilya montaj ve elektrikli ev aletleri sökme ve montajında eğitimli personellerimiz bulunmaktadır.

Depolama

Eşyalarınız ve diğer malzemelerinizin en uygun, sağlıklı bir bekleme ortamını depolama hizmeti olarak sunuyoruz. Firmamıza ait 2.000 m2 kapalı depo alanı mevcuttur. Evden eve taşımacılık yapılacak eşyalarınız size ait olacak bölmeli, kapalı depo alanında en iyi şekilde muhafaza edilmektedir.

Kargolama

Evinizin eşyalarını kargo firması ile göndermek istiyorsanız ve biz bu eşyalarınızı gelip paketliyoruz ve kargo firmasına teslim ediyoruz. Ayrıca eşyalarınızı yurt dışına gönderecekseniz biz eşyalarınızı gideceği ülkeye göre nakliye mevzuatına göre ambalajlıyoruz, konteyner veya Tır içerisine en iyi şekilde yerleştiriyoruz.

Taşıma Ekspertiz (Evden Eve Nakliyat Fiyatlandırma)

Evden eve taşımacılık talep eden kıymetli müşterilerimiz, evden eve taşıma ihtiyacını detaylı bize ilettikten sonra, dilerseniz ekspertiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz doğru ekspertiz ile size en uygun evden eve taşımacılık fiyatını verecektir.

 

 

Güneydoğu Anadolu bölgesinin tamamına hizmet götüren tek Gaziantep evden eve taşımacılık firması olmak bizim ve Gaziantep'in bir gururudur.