Evden eve nakliyat platformu nakliye firmalarının boş araç, yük ve ilan bırakma portalıdır. 
Evden eve nakliyat plaformu aynı zamanda ev taşıtacak müşteriler için ilan bırakma ve ilanlarına ev taşıma firmaları tarafından teklif alma imkanı sunmaktadır. Gaziantep evden eve taşımacılık için bu sitelere ilan bırakan ev sahipleri firmaları kendi sitelerinden araştırsalar daha güvenli olacaktır.

Yalnız evden eve nakliyat platformunda sakıncalı bir durum gerçek firma olmayan dolandırıcılarında teklif verip iş almasıdır. Buna önlem olarak ev sahiplerinin iş verecekleri firmayı websitesinden, referanslarından araştırmasıdır.

Bu evden eve nakliyat platformu na şehir içi ev taşıma ilanı ve şehirler arası ev taşıma ilanı bırakılıyor. Bu portallarda Defter diye yer alan bölüme evden eve taşımacılık firmaları boş araç ve yük ilanları bırakıp birbiri ile iletişim sağlıyorlar.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Sigortalı nakliyat genelde şehirler arası taşınmada yaptırılır. Ev taşıtanın talep etmesi durumunda şehir içi taşımacılıkta da sigorta yaptırmaktayız. Evden eve nakliyat sigortası eşyanız taşınırken kamyonun devrilmesi, kaza yapması, yanması durumunda eşyalarınızın maddi değerini kaybetmesi neticesinde devreye girer. Sigorta eksperinin yapacağı tespit ile eşyalarınızın maddi karşılığı sigorta şirketi tarafından ödenir.

Gaziantep Evden Eve Taşımacılık Firmaları

Gaziantep evden eve taşımacılık firmaları Coşkunlar evden eve nakliyat, Gaziantep Coşkun nakliyat, Şehirler arası evden eve taşımacılık, özenli evden eve taşımacılık firması ve Kalite evden eve taşımacılık firması olarak başlıca firmalardır.

En İyi Gaziantep Evden Eve Nakliyat Firması

Gaziantep de uzun yıllardır hizmet veriyoruz ve kurumsal olarak en iyi Gaziantep evden eve nakliyat firması Coşkunlar Evden Eve Taşımacılık dır.
Kurumsal yapıda bir nakliyat firması olmamız bize evini taşıtanları koruyan yasal hakları getirmektedir. Bizim kaliteye önem vermemiz, müşteri devamlılığını esas almamız bizi en iyi firmalar arasına katmıştır.
%99 müşteri memnuniyeti ile çalışan bir evden eve nakliyat firmasıyız.

Evden Eve Nakliyat Defteri

Evden eve nakliyat defterinde nakliyat firmaları kendi aralarında yazışmaktadırlar. Genelde Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat yapan firmalar boş araç ve yük paylaşımı yapmaktalar.
Bir şehirden başka bir şehire ev getiren nakliyat firması geri boş dönmemek için gideceği istikamete ev gönderecek nakliyat firmaları ile bu evden eve nakliyat defteri platformu üzerinden haberleşir.

Online Nakliye Platformu

Nakliye edilecek ürünleriniz veya eşyalarınız için firma bulabileceğiniz platformdur. Online Nakliye Firması olarak bizimle iletişim telefonlarımızdan irtibat kurabilirsiniz. Sosyal medyanın tümünde aktifiz. Taleplerinize hızlı ve çözümsel olarak cevab veriyoruz. Evden eve nakliye hizmetleriniz için araçlarımız ve personellerimiz hazır, görev başındadır.


evden eve nakliyat platformu


Müşteri Yorumları

Derya Külak "Biz Gaziantep’ten Afyon’a taşındık, Coşkunlar Nakliyat ekip hem saygılı, hem profesyonel, hem de evden eve taşımacılık işlerinde çok planlı ve hızlılardı. Şehirler arası taşınmada eşyalarımız sapasağlam yeni evimize ulaştı. Teşekkürler.

Tuğçe Tekin 11/03/2021 Gaziantep de Ben de evimi coşkunlar taşımacılığa taşıttım. Hizmetlerinden çok memnun kaldım, personeli ve yaptıkları işlerle önde gelen bir firma, herkese tavsiye ediyorum. Evinizi güvenle teslim edip taşıyabileceğiniz öncü bir evden eve nakliyat firması.

Emel Özkol "Gaziantep evden eve taşımacılık firmaları arasında kaliteli bir firma. Eşyaları dikkatli toplamaları, yaptıkları ambajal çok iyiydi. Mobilyaları söken ve yerine yerine kusursuz montaj yapan ustanın çalışmasını çok beğendim. İlerde tekrar taşınma işimiz olursa hiç düşünmeden Coşkunları arayacam, inşaAllah." 

Enes Coşkun Olumlu Görüş:Kaliteli firma, Profesyonellik, Hızlı Yanıt verme
"Coşkunlar Nakliyata Zonguldak iline evimi taşıttım. Mükemmel şekilde ilgilendiler. Burdan Mehmet beye ve ekibine çok teşekkür ederim. Bundan sonraki süreç de her zaman sizi tavsiye edeceğim. Çok teşekkürler.

Fırat Sezer "Öncelikle şunu belirteyim Coşkunlar evden eve taşımacılık çalışanları gayet kibar ve efendi insanlardan oluşuyor. Çalışan sayısının yeterli olması nedeniyle eşyaları taşıma hızları çok iyiydi. Taşıma fiyatı normal değerler arasında, diğer firmaların fiyatıyla rekabet edilebilir. Eşyaları idare ederin üstünde sardılar ama eşyaları taşıma asansörüne bindirirken daha dikkatli koymalarını öneririm. Ufak tefek bir kaç hata dışında bir herhangi hasar olmadan taşındı. Genel durum itibariyle memnun kaldık. Tavsiye ederiz."

Yunus Uza "Coskunlar taşımacılık Titizlikle çalışan ve güler yüzlü elamanlara sahip bir firma. Biz aldığımız evden eve nakliyat hizmetinden memnun kaldık. Coşkunlar Nakliyat Önerebilecegim bir firma. Teşekkürler Coşkunlar taşımacılık. "


Evden Eve Nakliyat Fotoğraflar