Evden eve nakliyat platformu nakliye firmalarının boş araç, yük ve ilan bırakma portalıdır. 
Evden eve nakliyat plaformu aynı zamanda ev taşıtacak müşteriler için ilan bırakma ve ilanlarına ev taşıma firmaları tarafından teklif alma imkanı sunmaktadır. Gaziantep evden eve taşımacılık için bu sitelere ilan bırakan ev sahipleri firmaları kendi sitelerinden araştırsalar daha güvenli olacaktır.

 

Yalnız evden eve nakliyat platformunda sakıncalı bir durum gerçek firma olmayan dolandırıcılarında teklif verip iş almasıdır. Buna önlem olarak ev sahiplerinin iş verecekleri firmayı websitesinden, referanslarından araştırmasıdır.

 

Bu evden eve nakliyat platformu na şehir içi ev taşıma ilanı ve şehirler arası ev taşıma ilanı bırakılıyor. Bu portallarda Defter diye yer alan bölüme evden eve taşımacılık firmaları boş araç ve yük ilanları bırakıp birbiri ile iletişim sağlıyorlar.


evden eve nakliyat platformu


Enes Coşkun Olumlu Görüş:Kaliteli firma, Profesyonellik, Hızlı Yanıt verme
"Coşkunlar Nakliyata Zonguldak iline evimi taşıttım. Mükemmel şekilde ilgilendiler. Burdan Mehmet beye ve ekibine çok teşekkür ederim. Bundan sonraki süreç de her zaman sizi tavsiye edeceğim. Çok teşekkürler.

Fırat Sezer "Öncelikle şunu belirteyim Coşkunlar evden eve taşımacılık çalışanları gayet kibar ve efendi insanlardan oluşuyor. Çalışan sayısının yeterli olması nedeniyle eşyaları taşıma hızları çok iyiydi. Taşıma fiyatı normal değerler arasında, diğer firmaların fiyatıyla rekabet edilebilir. Eşyaları idare ederin üstünde sardılar ama eşyaları taşıma asansörüne bindirirken daha dikkatli koymalarını öneririm. Ufak tefek bir kaç hata dışında bir herhangi hasar olmadan taşındı. Genel durum itibariyle memnun kaldık. Tavsiye ederiz."


Evden Eve Nakliyat Fotoğraflar