Evden eve taşımacılık fiyatları zamana göre farklılık gösterebilmektedir. Evden eve taşımacılık firmaları zaman zaman fiyat kampanyaları düzenlemektedir. 

Biz Gaziantep evden eve taşımacılık yaptıracak ev sahiplerine kesintisiz hizmet vermek için sık sık fiyat indirimleri düzenliyoruz. Örneğin Devlet memurlarının tayin dönemlerinde şehirler arası evden eve nakliyat için fiyat kampanları düzenliyoruz.

Evden eve taşımacılık fiyat politikamız bizim kalitemizi tanıyan insan sayısını artırmak üzerinedir. Bunu açıklık getirmek gerekirse halk dilinde sürümden kazanma diyebiliriz.

Evden eve taşımacılık fiyatlarımız azami hizmet kalitemize karşılık asgari bir rakam olmaktadır. Biz 2005 yılında başladığımız evden eve taşımacılık hizmetleri işimize kurumsal olarak devam ediyoruz.
Hizmet fiyatımıza getirdiğimiz standart bulunur ve telefonda anlaştığımız rakamın üzerine iş başında çıkılmaz. Şimdiye kadar binlerce evden eve taşımacılık hizmeti yaptık ve hiçbirinde anlaştığımız
müşterimizi fiyat yüzünden yarı yolda bırakmadık. Biz en çok kazandıran ticaretin memnun müşteri olduğunu iyi bilen bir esnafız.

Evden eve taşımacılık fiyatı belirleyen unsurlar;

1- Evin oda sayısı
2- şyaların durumu, avangart veya klasik,
3- Taşınan evin kaçıncı katta olduğu,
4- Taşınacak yeni evin kaçıncı katta olduğu,
5- Taşınan ve taşınacak evin adres konumları
6- Ekstra hizmet talebi (mutfak eşyalarının toplanması,sarılması, Çelik kasa taşıma, depolama hizmeti)

 

 

Bizi 0533 635 3520 bu hizmet numaramızdan aradığınızda saymış olduğumuz unsurlar hakkında bilgi verdiğinizde size hemen kesin olan evden eve taşımacılık fiyatını veririz.

Şunu belirtmek istiyorum Coşkunlar evden eve taşımacılık dan hizmet aldığınızda Güvenilir, Uygun Fiyatlı, Sorunsuz bir evden eve taşımacılık dan emin olabilirsiniz.