Güneydoğu Anadolunun En yüksek Katlı Binası ve Ona Asansörlü Taşımacılık

Proje Detayları

Güneydoğu Anadolunun En yüksek Katlı Binası ve Ona Asansörlü Taşımacılık

İconova Evlerine Asansörlü Taşımacılık

Gaziantep konut artışı ve yüksek bina sayısı ile İstanbul ve Ankara ile yarışmaktadır. Şu anda Güneydoğu Anadolu ve Gaziantep'in en yüksek binası İconava konutlarıdır.

İconava konutları 27 ve 47 katlı 7 kuleden oluşan bir rezidans ev dir. İconova konumu Osmangazi mahallesi 56003 cadde üzerinde dir. Primall avm nin hemen yanı başındadır.

Binada ev taşıma için yük asansörleri mevcuttur, fakat bir müşterimizin geniş avangart mobilyası yük asansörlerine sığmadı ve biz elimizde bulunan 24 kata ulaşabilen asansörlü evden eve taşımacılık aracımız ile eşyaları 26. kattaki evin penceresinden taşıdık.

 


İbrahimli Yüksek Bina için Asansörlü Evden Eve Taşımacılık

Gaziantep in Eskiden en yüksek binası olan şimdi 2. sırada yer alan 19 katlı binadır. Gaziantep de İbrahimli mahallesinde bir yer size tarif edilecekse mutlaka İbrahimli yüksek bina referans alınarak tarif edilir. Çünkü İbrahimli de bu bina her yerden görülür.

İbrahimli yüksek binaya bir kaç defa asansörlü evden eve taşımacılık yapma fırsatımız oldu. Hem kendi müşterilerimizin evlerini taşıdık hemde bu binaya ev taşıyan evden eve taşımacılık firmaları nın talepleri ile 24 kata ulaşabilen asansörlerimiz kiralık olarak hizmet vermiştir.

Günaydoğu anadolu bölgesindeki ve civar şehirlerimizde tüm yerlere Gaziantep evden eve taşımacılık hizmeti götürmekteyiz. Aynı zamanda bu şehirlere ev taşıyan nakliyat firmalarına da asansör kiralama hizmeti vermekteyiz.

17. Kata Asansörlü Taşımacılık Videomuz: