Evden eve taşımacılık firmalarının makine ve techizat donanımları arttıkça ev sahiplerine taşınma daha kolaylaşıyor. Aynı zamanda Coşkunlar evden eve taşımacılık gibi kurumsal firmalar daimi personelleri ile ev taşınmayı daha da kolaylaştırıyor. Ama derseniz ki ev taşıma firmaları da taşıma karşılığında ücret alıyor. Evet ücret alıyorlar ama bu taşınma işini siz yapsanız nerdeyse yine aynı masrafı yaparsınız. İsterseniz basit bir hesap yapın, doğru çıkacaktır.

Size kendinizi VIP gibi hissettireceğiz.


Coşkunlar nakliyat olarak VIP hizmetlerimizden bahsetmek istiyoruz. Diyelim taşınmaya karar verdiniz ama hiçbir işe karışmak istemiyorsunuz. Işınlanma gibi bir anda yeni evinizde oturuyor
olmak istiyorsunuz. İşte vip hizmetimiz ile size bunu sağlıyoruz. A dan Z ye tüm eşyalarınızı biz paketliyoruz, sarıyoruz ve kutuluyoruz. Eşyalarınızı alıyor ve yeni evinize taşıyoruz.
Eşyalarınızı kuruyoruz, herşeyi yerli yerine yerleştiriyoruz. Siz sadece talimat veriyorsunuz, bu eşya buraya bu bardak buraya gibi. Bunu da yapmak istemiyorsanız gerçekten onuda biz yapıyoruz.
Sonuç olarak Coşkunlar ile taşınmak artık çok kolay.

İyi bir taşınma için iyi kutulanmış eşyalar

Normal taşınan ev sahiplerine bazı tavsiyelerimiz var;

  • Taşınmaya başlamadan önce gereksizi kullanmadığınız eşyalarınızı birilerine verin veya 2.el eşya satın alan firmalara satın, başkalarının işine yarasın.

  • Bolca kutu, gazete ve baloncuklu naylonlardan alın.

  • Eşyalarınızı koyduğunuz kutuların üzerine ne olduklarına dair notlar yazın. Kutuların içerisine çok ağır eşyaları bir araya koymayın.

  • Elinizde bir iş listesi olsun ve yaptıklarınızı işaretleyin.

  • Son olarak işin en önemli kısmını yapacaksınız. İyi bir Gaziantep evden eve taşımacılık firması bulacaksınız ve evinizi taşıyacak. İşte tam da o firmanın websitesinde geziniyorsunuz, hadi telefon numarasına tıklayın ve bizi arayın. Firma yetkilimiz Mehmet bey size yardımcı olmak için hazır!

Coşkunlar Gaziantep Evden Eve Asansörlü Taşımacılık

Profesyonel Evden Eve Taşımacılık Firmanız Coşkunlar Nakliyatı tanıma videosu: