GAZİANTEP EVDEN EVE

İçerik Detayları


GAZİANTEP EVDEN EVE


Gaziantep de evden eve taşımacılık da kurumsal hizmet veren firmayız. Devlet kurumlarının taşımacılık işini en çok yapan firmalardan biriyiz. Gaziantep ve çevre illerinde ki kurumsal yapıdaki firmaların en çok tercih ettiği evden eve taşımacılık firmasıyız.

Yaptığımız taşımacılığın kaliteli bölgede bilinmektedir. Çalışanlarımızın tamamının sigortalı olması hem müşterilerimiz hemde firmamız için bir avantaj ve farktır. Gaziantep evden eve nakliyat için bizimle çalışan müşterilerimiz bizim farkımızı bilirler. Yıllardır yaptığımız taşımacılık faliyetlerimizin çoğunluğunu tavsiye üzerine almaktayız.

Gaziantep evden eve taşımacılık işimizi önemsiyoruz ve müşteri halkamızı hergün artırıyoruz.

Gaziantep Evden Eve Nakliyat

Gaziantep evden eve nakliyat firmaları içerisinde en iyi kurumsal yapıya sahip firmayız. Gaziantep şehir içi evden eve nakliyat da veya Gaziantep den 81 ilimize şehirler arası evden eve nakliyat hizmetimizde eşyalarızı sorunsuz ve çiziksiz olarak yeni yerine taşıyoruz. Şehirler arası nakliyat da yolda olabilecek olaylar için sizin belirlediğiniz değer üzerinden eşya sigortası yaptırıyoruz. Gaziantep evden eve taşımacılık hizmetinde uzun yıllardır bilgi birikimine sahibiz ve gerekli her türlü araç ve donanıma sahibiz.

Gaziantep evden eve taşımacılık telefon numaraları: 0533 635 3520 - 0342 230 2763
Gaziantep evden eve nakliyat platformu sitelerinde yer alan firmaları hakkında detaylı araştırma yapmanızı ve her firmaya güvenmemenizi tavsiye ediyoruz. Coşkunlar Nakliyat prensib gereği evden eve nakliyat platformuna girmemektedir.

Evden eve taşımacılık fiyatları almak için telefon numaralarımızı arayabilir veya whatsup dan bize yazabilirsiniz. En iyi evden eve taşımacılık fiyatını biz vereceğimiz konusunda iddalıyız.

Evden Eve Taşımacılık Fiyat

Evden eve taşımacılık fiyatlarımız rekabet eden bir düzeydedir. Evden eve taşımacılık hizmet kalitemiz yüksek ama fiyatlarımız uygundur. Taşımasını yaptığımız müşterilerimizin firmamız hakkında
yaptıkları yorumlara bakarsanız uygun fiyatımızın nasıl şaşırtıcı bir hizmet kalitesinde olduğunu görebilirsiniz. 

Biz kurumsal yapıda olan bir firmayız. K3 evden eve taşımacılık yetki belgesine sahibiz, personellerimiz sigortalı ve uzun yıllardır bünyemizde çalışan insanlardır. Firmamızın uzun yıllardır oluşmuş bir marka değeri vardır.

Gaziantep evden eve taşımacılık hizmeti verirken sahip olduğumuz bu değerleri yükseltecek bir işletme anlayışındayız.

evden eve taşımacılık fiyat politikamımız öncelikle işin hakkını vermek üzere işe başlamaktır.


Müşteri Yorumları:

Mehmet Altınbıçak "Coşkunlar evden eve taşımacılık firmanızı ev taşıtmak istediğimde bir yakın arkadaşımdan tavsiye aldım. İyiki vermiş numaranızı yeni evliyim ve titizlikle taşıttırdım. Mükemmel bir ekip var, paketleme ve streçleme çok iyi mobilyacıları çok profesyonel bir arkadaş, Mobilyalar ilk montajından daha sağlam oldu. Çok sağol Coşkunlar"

Erdal Bozkurt Iyi çalışmalar,
Coşkunlara evimi taşıttım, çok menmun kaldık gerçekten çok temiz iş yaptılar, eşyamı çok temiz taşıdılar.  Mehmet bey ve ekibine teşekkür ederim."

Eymen "Oncelike herkese merhabalar, bende evimi tasitirken ince eleyip sık dokudum ve arayis icerisine girdim. Empati yaparak yaziyorum bir firma ile anlastim, gelmediler. Heralde daha yağlı bir müşteri buldular. O firma gelmeyince mağdur oldum. Sonra bir dost ve tanışlarım Coskunlar evden eve taşımacılık var sorun etmene gerek yok dediler. Saat bu arada 14:00 olmustu ve mutlaka taşıtmam gerekti. Arkadaşım dur Mehmet beyi arayalım dedi. Bende dedim ki abi işi bıraktı gittiler dersem fiyat yüksek çekerler diye düşündüm. Ve Mehmet beyi kurumdan arkadaslarım aradı. O günde ikinci işi yapıyorlarmış. Durumu anlattı zor ama personellerine üçüncü iş oldugunu ve tasima yapmaları gerektiüini soyledi ve geldiler. Tabi en onemli sorun olan fiyat işini de konuşup aklımda olanin altini soyleyince dedim ki Allah razı olsun. Mehmet bey fiyat böyle durunlarda yüksek söylenir diye zannettim o da gulerek dedi ki biz musterinin yağlı olanini aramıyoruz. O bazi firnalarin karakteridir bize ve bizim sirmetimizde devamlı olmasi onemlidir deyip esnafligini kanitladi. Nerde ne zaman olur ise Çoşkunlar taşımacılığa 100 tl fazla verin sorunsuz taşının. Bu arada evim gec başladıkları için geceye doğru bitti. Sorunsuz ve tertipli bir evden eve taşıma oldu cok sağol Coşkunlar evden eve taşımacılık. "