KURUMSAL

İçerik Detayları


KURUMSAL


2002 den Beridir Evden Eve Taşımacılık

Deneyimli, Eğitimli, Güler Güzlü Personel

Coşkunlar Evden Eve Taşımacılık olarak Yeni evinize veya iş yerinize taşınmanın verdiği mutluluğa ve heyecana ortak oluyor bu bilinçle en az sizler kadar titiz davranıyor ve özen gösteriyoruz. Değerli eşyalarınızın zarar görmemesi sizin en büyük kaygınız olduğu gibi bizlerinde birincil önceliği olması sebebiyle Asansörlü Evden Eve Taşıma aracımız ile eşyalarınız zarar görmezken, müşterilerimizi zamandan da kar ettirerek biran önce onları yeni evleri ile baş başa bırakıyoruz.

Gaziantep evden eve taşımacılık işimize verdiğimiz değer ve yılların verdiği tecrübeyi birleştirerek arkamızda Mutlu Müşteriler bırakmayı seviyoruz.

Coşkunlar Evden Eve Taşımacılık Eşyalarınızı Nasıl Ambalajlar Video:

Gaziantep'in en büyük asansörlü evden eve taşımacılık firması;

 • 4 farklı asansör ve taşıma seçenek ile sektöründe en çok araç filosuna sahip,
 • Sigortalı personeli ile profesyonel ve kurumsal hizmet veren tek firma,
 • Evden eve taşıma ve inşaat taşımacılığında öncü firma Coşkunlar evden eve taşımacılık,
 • Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en büyük Asansörlü Taşımacılığı 70m 25 kat,
 • Asansörlü taşımacılıkta olması gereken bütün donanımlara sahip tek firma

Coşkunlar Evden Eve Nakliyat Farkı;

 1. Kurumsal evdne eve taşımacılık firması,

 2. Araçlarında Teknoloji ve Kabiliyet açısından bölgede tek,

 3. En fazla Asansörlü Evden eve taşımacılık aracına sahip firma,

 4. K3 Yetki belgeli firma,

 5. Tüm çalışanları sigortalı ve Daimi personeller,

 6. Mobilya ve Elektrik Teknikeri Eleman.

Coşkunlar evden eve taşımacılık Gaziantep

Coşkunlar evden eve taşımacılık Gaziantep yılların tecrübesi ve kurumsal kimliği ile her ev taşıtan müşterisine en iyi hizmeti vermektedir. Bu hizmet eşyalarınızın en iyi şekilde sökülmesi, en iyi koruyan ambalaj ile sarılması, en kaliteli asansörlü taşımacılık ile araca yüklenmesidir. Taşımacılık personellerimizin titizliği ve kaliteli görüntüleride hizmetin kalitesini artırmaktadır.


Değerli Müşterilerimizin Yorumları:

Berke Eymen "Öncelikle böyle kaliteli bir firmayı Gaziantep'e kazandırdıgınız için size teşekkür ederim. Kaliteniz ve güler yüzünüz ile ev taşımanın zor olmadığını ve o anlayışlı tavrınız ile işlerimizi çok kolaylaştırdınız. Bizim isteklerimizi hiç itiraz etmeden yaptılar, Annemin dediğine göre daha önce taşındığımız firmalara kıyasla süper hizmet. Teşekkürler Coşkunlar evden eve Taşımacılık"

Tuğçe Tekin "Gaziantep'de Ben de evimi Coşkunlar taşımacılığa taşıttım. Evden eve taşımacılık hizmetlerinden çok memnun kaldım personeli ve yaptıkları işlerle önde gelen bir firma herkese tavsiye ediyorum. Evinizi Güvenle taşıyabileceğiniz öncü bir evden eve nakliyat firması."

Gülten Soylu "Gaziantep'ten Mersin'e şehirler arası taşındık. Coşkunlar Evden Eve Taşımacılık Eşyamı gerçekten çok temiz taşıdılar. Mehmet bey ve ekibine teşekkür ederim, iyi çalışmalar."

Mehmet Kurt "Herkes gibi ben de evimi taşırken evden eve taşımacılık firması arayışı içerisine girdim. Ve aramalar sonucunda Coşkunlar evden eve taşımacılığa ulaştım. Telefondan cevap verilemeyeceğini Eve gelip bakmamız gerektiğini söylediler. Eve gelip yapmamız gerekenleri bize ilettiler. Biz de ilgili hazırlıkları yaptıktan sonra eşyaları toparladık. Vermiş oldukları günde ve saatte geldiler, eşyalarımı düzenli ve tertipli bir şekilde sarıp paketlediler ve sorunsuzca evimi taşıdım. Herkese de referans oluyorum, her şey için teşekkürler."

Ayten Nacaroğlu "Sayfa da yorumlara bakınca olumlu şeyler çok ama olumsuz bir iki şeylerde var elbette. Zaten hepsi %100 olumlu olsaydı ben gerçekliğinden şüphe ederdim. Taşınmazdan önce bende düşündüm ve Mehmet bey ile eve bakma esnasında tanıştık. Tam bir kurumsal kimliğe bürünmüş bir firma olduğuna kanaat getirdim. Telefonda fiyat vermedi, geldi baktı ve gitti ibrahimli de oturuyoruz diye de bazı firmalar gibi yağlı müşteri olarak da görmedi. Size tavsiyemdir, düşünmeden taşının, kesinlikle memnun kalırsınız. Başarılı hizmetler yapan Mehmet Coşkun beye ve ekibine teşekkürler." 

Erdal Uzun "Kesinlikle Coşkunlar evden eve nakliyat ile taşınmanızı tavsiye ederim. Çok titiz ve profesyonel bir ekipleri var. Ekip arkadaşlarımla beraber sürekli bu firmayı çevreme öneriyorum. İlk fırsatta ve her fırsatta coşkunları her yere tavsiye ederim. Eşyaların sorunsuz bir şekilde taşındı ve iyice streçlere sarıldı. 25. kata kadar asansörlerin olması ayriyeten farklılık katıyor. Kurumsal kimlikleri ve internet siteleri bana ayrıca güven verdi."

Oktay Yiğit "BEN EVİMİ TASITMADIM, LAKİN EVDEN EVE TAŞIMACILIK  ASANSÖRLERİNİ MOBİLYACI OLDUĞUM İÇİN BLOK İŞLERİMDE, ASANSÖRLERİNİ CAGIRIP MOBİLYALARIMI TASITIYORUM. COŞKUNLAR NAKLİYAT SORUNSUZCA MOBİLYALARI KATLARA CIKARTIYORLAR. 25.KATA KADAR ULAŞABİLEN ASANSÖRLERİ VAR. BİR ASANSÖR GELİYOR DENİLDİGİ SAATTE VE ZAMANDA GELİYORLAR, COŞKUNLAR EVDEN EVE TAŞIMACILIK İLE ÇALIŞMAKTAN ÇOK MEMNUNUM." 

 Mihriban İnan "Evimi Gaziantep'den İstanbul'a Coşkunlar Nakliyata taşıttırdım. Coşkunlar taşımacılık idarecilerine ve personellerine çok teşşekkür ederim. Eşyarımı gününde ve çok güzel şekilde taşıdılar, çok teşekkür ederim."

Ayten Karaca "Ballı müşteriyi değil de gönül kazanmaya adanmış bir firma bence. Herşeyi ile dört dörtlük bir firma, üstelik ekip sigortalı kendi elemanları ile eşyalarımı sorunsuz olarak Antepia'ya taşıdılar. Her zaman sorun varsa çözüm de var diyorlar, her daim Coşkunlar Nakliyat ile taşınırım, tereddütsüz." 

Bekircan Karataş
"Coşkunlar evden eve taşımacılık işinde genel olarak iyiler, özellikle kısa boylu, sakallı Mustafa abi hem espirili hem işini düzgün yapıyor. Streçle kendi evinin eşyasını sarar gibi sarıyor. Ev taşımada sıkıntı olmadı, piyasaya göre biraz pahalılar ama yine de iyiler. Beğenmediğim bişey oldu oda taşındığım şehirde evi yerleştiren arkadaşları biraz aceleci davranıyordu. Çok hosuma gitmedi, onun dışında evden eve taşımacılık işlerinden çok memnun kaldık. Ellerine sağlık. "