Evden eve taşımacılık firması evinizi, iş yerinizi eski yerinden yeni yerine taşır. Evden eve taşımacılık firmaları bu iş için özel araç, ekipman ve personel bulunduran nakliyat şirketleridir.
Evden eve taşımacılık firmaları ücret karşılığında evinizi eski yerinden yeni taşınacağınız eve ulaştırır.

evden eve taşımacılık firması ne yapar

Evden eve taşımacılık firması neler yapar;

  • Evinizde bulunan mobilyaları tek tek söker, parçaları koruyucu ambalaj ile sarar. Yeni evinize ulaştırır ve istediğiniz yere mobilyanın montajını yapar,

  • Elektrikli eşyalarınızı söker, koruyucu ambalaj ile sarar ve yeni evinize ulaştırır. Eşyayı yerine takar, bağlantılarını yapar (klima hariç),

  • Gaziantep evden eve taşımacılık hizmetinde Mutfak daki kap, kacak, bardak, çanak, çatal, kaşık, cam eşyaları toplayıp kutulamak size aittir. Bunları da firmanın yapmasını istiyorsanız anlaşmadan önce söyleyiniz ve ücreti ona göre belirleyiniz. Kutulanmış mutfak eşyalarını firma personelleri araca aktarır ve yeni evinize ulaştırıp, istediğiniz yere bırakırlar.

  • İsmini saymadığımız diğer eşyaları koruyucu ambalaj ile sararlar ve yeni evinize firma ulaştırır.

evden eve taşımacılık firması ne yapar

Evden eve taşımacılık firması bu hizmeti verirken şu araçları kullanır;

  • Şehir içi taşımacılık kamyonu,

  • Asansörlü taşımacılık aracı,

  • Pat pat koruyucu ambalaj, streç film, koli bandı, savan denilen koruyucu kumaş,

  • Bir şoför, Asansörlü taşımacılık operatörü ve mobilya teknikeri ve 3 adet vasıfsız taşıma personeli kullanır.

 

Taşınmak için en iyi gün Hangisidir?

Ev taşımak için en uygun günler evden eve nakliyat firmalarının en sakin olduğu Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma günleridir. Cumartesi, Pazar günleri evden eve nakliyat firmaları yoğun oluyor. Eğer işiniz, durumunuz müsait ise hafta içi günlerde evden eve taşımacılık yaptırmanızı tavsiye ederiz. Hem bu günlerde firma çalışanları her türlü isteğinizi yerine getirirler, acele de etmezler.

En İyi Evden Eve Taşımacılık Fiyatları ve Nakliye Ücretleri

En iyi evden eve taşımacılık fiyatları zamanımızın özel durumundan dolayı Haziran ve Temmuz aylarında verilmektedir. Evden eve taşımacılık firmaları arasında kıran kırana bir rekabet oluşmaktadır.
Bazı nakliye Firmaları tarafından verilen fiyatlar bir nakliyeci olarak hesapladığımızda hizmetin maliyeti bile değildir. Bu tarz fiyat verenler ev taşıtanları malesef mağdur etdiklerini duyuyoruz.
Nakliye ücretinin bir maliyeti vardır ve de biraz da kazanç yapılması gerekir. Bu nakliye ücretleri biz de makul seviyelerde dir. Biz Coşkunlar Nakliyat olarak hizmetin kalitesini oldukça yüksek tutuyoruz. 
Ama evden eve taşımacılık fiyatlarımızı en makul ve en uygun seviyelerde tutuyoruz.

Evden Eve Taşımacılık Firması Ne Yapar Video: