Gaziantep evden eve taşımacılık hizmetlerinde asansörlü taşımacılık çok önemli bir iştir. Asansörlü taşımacılık evden eve taşımacılığında boyutunu değiştirmiştir.
Gaziantep asansörlü taşımacılık daha kurumsal, daha hızlı taşıma yapılan, talep gören bir sektör haline gelmiştir.

Coşkunlar evden eve taşımacılık firması olarak Gaziantep'e asansörlü taşımacılık hizmetini getiren ilk firmayız. Gaziantep'de ev taşıtan ev sahiplerini
asansörlü taşımacılıkla ilk tanıştıran firma biz olduk.

Şimdi de tüm güneydoğu anadolu bölgesine asansörlü taşımacılık hizmetleri veriyoruz. Gaziantep'de en fazla asansörlü taşımacılık aracı bizde bulunmaktadır.
Firmamız araç envanterinde 25 kata ulaşabilen asansörlü evden eve taşımacılık araçları bulunmaktadır. Asansörlü taşımacılık araçlarımız yüksek model, bakımlı, kaliteli dir.
Asansörlü taşımacılık araçlarımızı kullanan personellerimiz eğitimli ve sertifikalı dır.

 

gaziantep asansörlü taşımacılık

Coşkunlar asansörlü taşımacılık farkı


Asansörlü taşımacılık Faydaları?

Bir evin bir yerden başka bir yere taşınması evden eve taşımacılık sektörünü oluşturur. Eskiden olduğu gibi hala evden eve taşımacılık firmalarından sırt ile taşıma yapanlar bulunmaktadır.

İnsan gücü ile taşımak fiyatta daha uygun olabilir ama zararları bulunmaktadır. Mesela eşyalar zarar görebilir, Binanın duvarları zarar görebilir. Asansörlü taşıma olmayan taşımacılık işlerinde bina görevlisi binaya ait asansörü kapatmaktadır veya yasak uygulamaktadırlar. Eğer binanın yük asansörü bulunuyorsa durum farklıdır.

Asansörlü taşımacılık faydaları işin hızlı bitmesi, eşyalarınızın düşme, sürtme gibi sorunlardan uzak olması, binaya herhangi olumsuz bir zarar getirmemesidir.

Asansörlü evden eve taşımacılık da yeni model otomatik araçlarımız ile hızlı ve sorunsuz bir ev taşıması yapmaktayız.