Gaziantep'li evden eve taşımacılık firmaları arasında en çok asansör aracı bizde yer almaktadır. Gaziantep'de 25. kata asansörlü evden eve taşıma yapabilen araca sahip olan iki firmadan biri biziz.

Kurumsal yapımız sayesinde değerli müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Sorunsuz ve kazasız bir evden eve taşımacılık deneyimi yaşamak isteyenlerin ilk başvurduğu adres Gaziantep evden eve asansörlü taşımacılık Coşkunlar dır.

Asansörlü evden eve taşımacılık araçlarımız yeni model ve avrupa üretimi asansörlerdir. Asansörlü nakliyat aracımızı kullanan personelimiz eğitimli ve sertifika sahibidir. Gaziantep evden eve taşımacılık işimize başlamadan önce ilk önceliğimiz iş güvenliğimizi sağlamaktır. İş güvenliğimiz ile hem personelimizin güvenliğini hemde müşterimizin ve eşyalarının güvenliğini sağlamış oluyoruz.

Gaziantep'de tüm devlet kurumlarının taşımalarını yapıyoruz. Firmamız Ulaştırma Bakanlığı K3 evden eve taşımacılık yetki belgesine sahiptir.

 


Evden Eve Taşımacılık Fiyat

Evden eve taşımacılık fiyatlarımıza bahar indirimi yaptık. Son günlerde Dünya da oluşan salgın sorunu dolayısıyla ev taşımak isteyen halkımıza destek olmak istedik.

Gaziantep şehir içi evden eve taşımacılık yaptıracak müşterilerimize liste fiyatından %15 indirim yapıyoruz. Bu yaptığımız fiyat indirimi ile kaliteli hizmeti tüm firmalar ile rekabet edecek düzeyde olacak.

Eğer ev taşıtacaksanız veya düşünüyorsanız bu evden eve taşımacılık kampanyamızdan sizde faydalanın. Sitemizde ki iletişim bilgilerimizden bizim ile irtibat kurabilirsiniz.