Gaziantep Evden Eve Taşımacılık

Hizmet Detayları


Gaziantep Evden Eve Taşımacılık


Coşkunlar evden eve taşımacılık 2002 yılında Gaziantep'de kurulmuştur. Gaziantep Karataş 2.bölge de bulunan ofisimizde Gaziantep evden eve taşımacılık hizmetleri vermekteyiz.
Gaziantep şehir içi evden eve taşımacılık hizmetimiz her mahalle ve her ilçe için kaliteli hizmet standartımız ile verilmektedir. 

Ev taşımacılık hizmetimiz 1.kattan 24. kata kadar Asansör ile yapılmaktadır. Sahip olduğumuz asansörler bölgede birinci sınıf makinalardır. Bakımlı ve yüksek model avrupa üretim asansörlü taşımacılık araçlarıdır.

Gaziantep den Şehirler Arası Evden Eve Taşımacılık

Gaziantep'den 81 ilimizden birine ev taşımak isteyen değerli müşterilerime şehirler arası evden eve taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetimiz Gaziantep'de bulunan evinizi alıp şehirler arası taşıma yapan aracımız ile gideceğiniz şehirdeki yeni evinize teslim ve kurulum dahil olan bir hizmettir. Bu hizmetimiz transit taşımacılık ve ekonomik taşımacılık olarak iki şekilde verilmektedir.

K3 Yetki Belgeli Firma

Ulaştırma bakanlığının evden eve taşımacılık firmalarına özel izinle verdiği bir belgeye sahibiz. K3 yetki belgesi ev taşıtanın haklarını koruyan, taşımacılık hizmetini güvence altına alan bir belgelendirmedir.
K3 taşımacılık yetki belgesi olmayan evden eve taşımacılık firması şehirlerarası evden eve taşımacılık yapamaz. Belgesiz taşıma yapan firmaya cezai işlem uygulanır ve taşıma işi durdurulur, araç trafikten men edilir.

Kurumsal Evden Eve Taşımacılık Firması

Firmamız her türlü resmi belgeye sahip bir firmadır. Oda kayıtlarımız mevcuttur. Personellerimizin tamamı daimi olup hepsi sigortalı çalışanlarımızdır. Firma bünyesinde çalışan personellerimiz yaptıkları iş hususunda var olan her türlü eğitimi almış ve sertifakalara sahiptirler.
Güneydoğu anadolu bölgesinde en çok Devlet kurumu ve Özel kurum taşımacılığı yapan firma ünvanına sahibiz.

Evden Eve Taşımacılık Fiyat

Evden eve taşımacılık fiyat politikamız kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmak üzerinedir. Hizmet kalitemizi daima geliştiriyoruz ve fiyatımızı makul seviyede tutuyoruz. Müşterilerimizden gelen geri dönüşüme göre evden eve taşımacılık fiyatımız hizmetimizin kalitesine göre gayet uygun.

Video: Asansörlü evden eve taşımacılık çok yüksek katlara nasıl yapılıyor, Gaziantep in en modern binası Antepia ya nasıl taşıma yaptık?

 

Asansörlü Evden Eve Taşıma Fotoğraflar


Gaziantep Evden Eve Asansörlü Taşımacılık

Gaziantep evden eve asansörlü taşımacılık da araç ve ekipmanlarını çok geliştirmiş bir firmayız. Kullandığımız gaziantep evden eve asansörlü taşıma araçlarımız 24. kata kadar ulaşmaktadır.

Gaziantep evden eve asansörlü nakliyat 1.kattan itibaren özenle ve düzenli bir çalışma ile eğitimli personellerimizin dikkati ile sorunsuz olarak hizmet vermekteyiz.

Gaziantep evden eve asansörlü taşımacılık fiyatları bizde diğer rakiplerimize göre daha uygundur. Vermiş olduğumuz asansörlü taşımacılık fiyatları yeni model araçlar, eğitimli, sertifikalı asansör operatörü ile sunulan hizmete aittir.

Gaziantep evden eve asansörlü taşımacılık firmamız kaliteli hizmeti ucuz fiyatlar ile sunmaktadır.


Evden eve taşımacılık gaziantep

Ev taşımacılığı alanında önce uzman bir firmanın önemli bir unsuru belgelendirmesidir. Evden eve taşımacılık gaziantep işimizde sahip olduğumuz belgeler K3 ev taşımacılığı yetki belgesi, İş yeri açma izin belgesi, marka tescili, Esnaf sanatkarlar odası belgesidir. Ev taşıtacaklara tavsiyemiz Eğer firma bu belgelere sahip ise bir olumsuzluk durumunda her türlü hakkınızı arayabilirsiniz.

Asansörlü evden eve nakliyat nedir?

Asansörlü evden eve nakliyat özel tasarlanmış araç üzerine yerleştirilen düzeneğin asansör görevi görmesidir. 15metre ile 60metre arasında olan asansörler mevcuttur.
Çelik ray üzerindeki sepet araç üzerinde elektrikli motor sayesinde çelik halat ile yukarı aşağı hareket ettirilir. Her Asansörlü evden eve nakliyat ın belli bir taşıma kapasitesi vardır. Araçlar eğitimli operatör tarafından kullanılır.

Faydaları;
Asansörlü evden eve nakliyat hızlı ve pratik bir taşıma sunar. Eşyalar taşınırken zarar görmez. Binaya taşınırken bina duvarları zarar görmez, bina sakinlerine rahatsızlık verilmez.

Asansörlü evden eve nakliyat nedir