Coşkun Evden Eve Nakliyat

Hizmet Detayları


Coşkun Evden Eve Nakliyat


Coşkun evden eve nakliyat 2002 yılında Gaziantep de kurulmuştur ve Şehir içi ve Şehirler arası Gaziantep evden eve nakliyat işleri yapmaktadır.

Coşkun nakliyat olarak kurumsal yapıda bir taşıma şirketiyiz. Evden eve taşımacılık hizmeti verdiğimiz her müşterimizin %100 memnun olmasını hedefleyerek çalışırız.

Bu hedef için yaptıklarımız dan bahsedersek öncelikle daimi çalışan personellerimiz var. Bu personellerimizin uzun yıllardır Coşkun evden eve nakliyat personelleri olmaları onlarda
firmayı sahiplenme hissi oluşturmuştur. Her personlerimiz firmamızın başarılı olması için dikkat ve gayretle çalışmaktadır.

ikinci olarak beyaz eşya ve mobilyalarınızın sökülüp tekrar yeni yerine montaj edilebilmesi için tecrübeli ve eğitimli personel çalıştırıyoruz.
Her Gaziantep evden eve taşımacılık işimizde mutlaka bir mobilya teknikeri personel bulunur.

Sökülen eşyalarınızı pat pat dediğimiz havalı, koruyucu ambalaj ile sarmaktayız. Nakliyat kamyonumuza asansörlü evden eve taşımacılık aracımız vasıtasıyla aktarıyoruz.

Evinizi yeni yerine taşıyan personellerimiz en son ev sahibinden tamam aldıktan sonra evden ayrılmaktadır.

Eğer Coşkun evden eve nakliyat ile çalışmanız olduysa memnuniyet ve görüşlerinizi Gaziantep evden eve taşımacılık telefonlarımızı arayarak bizimle paylaşmaktan çekinmeyiniz.

Evden eve taşımacılık telefonlarımıza bakan firma yetkilimiz sizinle özenli bir şekilde ilgilenecek ve öneri, görüşlerinizi kayıta alacaktır.

Coşkunlar evden eve taşımacılık firmamız kalite ve hizmet yeterliliği açısından tam donanımlı bir firmadır. Hizmetimiz ev taşıtacak müşterimiz ile telefonda kibar görüşmelerimiz ile başlar ve en son müşterimizin elinize sağlık ben Coşkunlar evden eve taşımacılık firmasından memnun oldum demesiyle biter.

Video: Coşkunlar Evden Eve Taşımacılık Firmamızı Tanıyalım!


Müşteri Yorumları

Altan Kahraman "Coşkunlar evden eve taşımacılık hizmetinden memnun kaldık, tavsiye ederiz."

Nizam Kahraman "Gaziantep evden eve taşımacılık sektöründe kendini kanıtlanmış bir firmadır Coşkunlar. Gerek kamyon sayısı, gerek taşıma asansörleri her müşterinin taleplerine cevap verecek araç sayısı mevcutur. Biz Coşkunlar Taşımacılık dan 24 katlı Asansör kiralıyoruz. Bende bir asansörlü taşımacılık müşterisi olarak mehmet beyden ve ekiplerinden memnun kaldık. Herkese tavsiye ediyorum, bir dahaki  taşımada görüşmek üzere, hayırlı işler dilerim."

Ayten Nacaroğlu "Evden eve taşımacılık Yorumlarına bakınca olumlu şeylerin olduğu gibi olumsuz şeylerde var elbette taşınmazdan önce bende düşündüm. Ama Mehmet bey ile eve bakma esnasında tanıştık tam bir kurumsal kimlik bürünmüş bir firma olduğuna kanaat getirdim. Telefonda evden eve taşımacılık fiyatı vermedi, geldi baktı ve gitti. İbrahimli de oturuyoruz diye de bazi  firmalar gibi ballı müşteri olarak da görmedi bizi. Düşünmeden taşının derim, memnun kalırsınız kesinlikle, başarılı firma, Mehmet Coşkun beye ve ekibine teşekkür ediyorum. Tavsiye ederim."