Coşkun Evden Eve Nakliyat

Hizmet Detayları


Coşkun Evden Eve Nakliyat


Coşkun evden eve nakliyat 2002 yılında Gaziantep de kurulmuştur ve Şehir içi ve Şehirler arası Gaziantep evden eve nakliyat işleri yapmaktadır.

Coşkun nakliyat olarak kurumsal yapıda bir taşıma şirketiyiz. Evden eve taşımacılık hizmeti verdiğimiz her müşterimizin %100 memnun olmasını hedefleyerek çalışırız.

Bu hedef için yaptıklarımız dan bahsedersek öncelikle daimi çalışan personellerimiz var. Bu personellerimizin uzun yıllardır Coşkun evden eve nakliyat personelleri olmaları onlarda
firmayı sahiplenme hissi oluşturmuştur. Her personlerimiz firmamızın başarılı olması için dikkat ve gayretle çalışmaktadır.

ikinci olarak beyaz eşya ve mobilyalarınızın sökülüp tekrar yeni yerine montaj edilebilmesi için tecrübeli ve eğitimli personel çalıştırıyoruz.
Her Gaziantep evden eve taşımacılık işimizde mutlaka bir mobilya teknikeri personel bulunur.

Sökülen eşyalarınızı pat pat dediğimiz havalı, koruyucu ambalaj ile sarmaktayız. Nakliyat kamyonumuza asansörlü evden eve taşımacılık aracımız vasıtasıyla aktarıyoruz.

Evinizi yeni yerine taşıyan personellerimiz en son ev sahibinden tamam aldıktan sonra evden ayrılmaktadır.

Eğer Coşkun evden eve nakliyat ile çalışmanız olduysa memnuniyet ve görüşlerinizi Gaziantep evden eve taşımacılık telefonlarımızı arayarak bizimle paylaşmaktan çekinmeyiniz.

Evden eve taşımacılık telefonlarımıza bakan firma yetkilimiz sizinle özenli bir şekilde ilgilenecek ve öneri, görüşlerinizi kayıta alacaktır.

Coşkunlar evden eve taşımacılık firmamız kalite ve hizmet yeterliliği açısından tam donanımlı bir firmadır. Hizmetimiz ev taşıtacak müşterimiz ile telefonda kibar görüşmelerimiz ile başlar ve en son müşterimizin elinize sağlık ben Coşkunlar evden eve taşımacılık firmasından memnun oldum demesiyle biter.