EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Hizmet Detayları


EVDEN EVE TAŞIMACILIK


Gaziantep evden eve taşımacılık hizmetimizi özenle ve yüksek kalite ile yapıyoruz. 1.kattan 25. kata kadar asansörlü evden eve taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Sahip olduğumuz yeni model evden eve taşımacılık araçlarımız ve çok az bulunan 25.kata ulaşabilen asansörlü evden eve taşımacılık gaziantep araçlarımızla hizmet yapıyoruz.

Evden eve taşımacılık yaptığımız evlerin eşyalarına sigortalı evden eve taşımacılık yaptırıyoruz. Eviniz ve eşyalarınızı sizin kadar önemsiyoruz.

Personel kadromuzda Mobilya Teknikerimiz ve Elektrik teknikerimiz mevcuttur.

Eşyalarınız modern ambalaj malzemeleri ile sarılıp paketlenir.

Firmamız da çalışan personellerimiz kadroludur ve Sigortalı personeller dir.

Evden eve nakliyat firması olarak Kurumsal yapımızdan hiçbir zaman taviz vermedik.

Evden eve nakliyat

Bir evin eşyalarının bir evden başka bir eve taşınması işlemine evden eve nakliyat denir. Evden eve nakliyat bir hizmet çeşidi dir. Bu hizmeti evden eve nakliye firması olarak faaliyet gösteren şirketler verir.
Evden eve nakliyat firmaları Ulaştırma bakanlığından alınmış yetki belgesi (K3) ile hizmet ederler.

 


Gaziantep Nakliyat Ambarı

Gaziantep evden eve taşımacılık için Firmamıza ait nakliyat ambarı vardır. Bu ambarın 1.000 m2 kapalı 2.000 m2 si açık alandan oluşmaktadır. Eşyalarınızı depolamak istiyorsanız bizden uygun fiyatlar alabilirsiniz. Yeni evinize taşınacak eşyalarınız, istediğiniz süre kadar kalacak eşyalarınız güvenli ve temiz ambarımızda depolanır.